• Головна
  • 21-річному загиблому воїну з Тернопільщини присвоєно звання Героя України
17:00, 15 жовтня 2016 р.

21-річному загиблому воїну з Тернопільщини присвоєно звання Героя України

Президент України посмертно присвоїв звання Героя України командиру мінометно взводу 51-ої окремої механізованої бригади, молодшому лейтенанту Володимиру Гарматію. 21-річний юнак з Тернопільщини загинув у бою під Сєвєродонецьком 26 липня 2014 року.

«За виняткову мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю рисвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” ГАРМАТІЮ Володимиру Михайловичу — молодшому лейтенанту (посмертно)», – йдеться в Указі Президента України від 14 жовтня 2016 року.

Герой народився в селі Чернелів-Руський Тернопільського району. Навчався в місцевій школі та Великобірківській гімназії. Під час навчання Тернопільському національному економічному університеті був активним учасником Революції гідності. У квітні 2014 року пішов в армію. Служив під Сєвєродонецьком. За словами командира, Володя Гарматій підірвався на міні 26 липня 2014 року.  Друзі та рідні Володимира до останнього вірили, що він живий. Похований у Чернелеві-Руському, пише Галас.

12 травня 2016 року в ТНЕУ відкрили пам’ятну дошку пам’яты Володимира Гарматія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Воїн #Тернопільщина #Герой #Україна
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Прийдуть без попередження і жорстко покарають": українців чекають масові штрафи до 100 000 гривень
"Холодна злива накриє ці області України, похолодання і дощ вперіщить в регіоні": де чекати на снігопад і мороз?
Оголошення