На Тернопільщині браконьєри видавали себе за охорону (фото)

В ніч на Покрови представниками ГО”ПКТМЕ”Скеля” та ГО”Захід 3″ спільно з Галицьким відділом поліції, на водоймі Бурштинської ТЕС виявили та задокументували ще один факт систематичного браконьєрства. Порушниками виявилися двоє місцевих аборигенів м. Бурштина, котрі вже не в перше потрапили у поле зору правоохоронців.

Чоловіки на резиновому човні випутували рибу з промислових сіток де і були затримані. Вилучено близько 1-го кілометра професійних сіток h~3м. 247 товстолобів і один лящ загальною вагою – 250кг.

Проти правопорушників ведеться досудове слідство.

” З води нами було знято 10% професійних сіток, решту сіток зняли так звана охорона водосховища до складу якої входять багато місцевих бракуш. Тобто браконьєри в такий спосіб себе чуть узаконили. До прикладу: ловиш човна на воді, а мужик з човна – хлопці ви що хочете, ми охорона, ми маємо право знімати сітки!!!
На вищезгаданій водоймі існує серйозна кругова порука, риба їде в великій кількості, місцева рибоохорона мовчить, як в “рот води набрали”!” – пише Андрій Об`єщик.

На Тернопільщині браконьєри видавали себе за охорону (фото), фото-1 На Тернопільщині браконьєри видавали себе за охорону (фото), фото-2 На Тернопільщині браконьєри видавали себе за охорону (фото), фото-3 На Тернопільщині браконьєри видавали себе за охорону (фото), фото-4
Тернопіль браконьєри сітки риба
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі