Кабмін підготував для тернопільських дітей новий список продуктів харчування

У зв'язку із збільшенням прожиткового мінімуму на 145 гривень Кабмін готує новий список продуктів харчування і одягу для основних соціальних і демографічних груп.

Цікаво, що деякі пункти стосуються дітей, оскільки для інших вікових груп не передбачили якісних змін. У новому переліку дітям радять їсти менше цибулі, але більше часнику.

Якщо зараз для дітей віком до шести років у рік передбачено 6,6 кг цибулі, то за новими нормами буде 6 кг, інформує "Знайю. ua".

Річне споживання цибулі для дітей від шести до 18 років, відповідно, скоротиться з 8,7 кг до 7,9 кг. При цьому в уряді вважають, що українські діти повинні їсти часник: на сьогодні він відсутній в дитячому продуктовому наборі, а згідно з новими пропозиціями для дітей до шести років передбачено 0,6 кг часнику в рік, для дітей до 18 років – 0,8 кг. Також пропонується майже в два рази збільшити річну норму споживання груш – з 2,7 кг і 3 кг до, відповідно, 5 кг і 5,5 кг.

У Кабміні пропонують дітям відмовитися від баранини і телятини на користь яловичини (збільшити споживання до 12,9 кг і 20 кг) і свинини (збільшити споживання до 8,1 кг і 12,7 кг).

Працездатному населенню додали в раціон чай (0,4 кг в рік), кава мелена (0,5 кг), сіль (3 кг) і лавровий лист (0,3 кг).

Тернопіль Кабмін продукти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі