
14:30, 18 жовтня 2016 р.
На Тернопільщині парубок намагався вкоротити собі віку за допомогою сокири
Вчора пізно ввечері намагався вкоротити собі віку 22-річний мешканець Тернопільщини. Хлопець взяв для цього у руки сокиру… та «щось пішло не так».
Як стало відомо журналістам сайту «Тернополяни» з власних джерел, молодик сам приїхав згодом у лікарню. За словами лікарів Зборівської ЦРЛ, за наданням меддопомоги вже після опівночі звернувся житель с. Озерна.
У нього була травматична ампутація нігтьової фаланги середнього пальця правої руки, яку він отримав в результаті спроби суїциду. Трапилось це в нього вдома із застосуванням сокири, якою потерпілий і вдарив себе в надії померти.
Втім, доля розпорядилась інакше – хлопець залишився живим. Після надання медичної допомоги його було госпіталізовано у психоневрологічну лікарню Тернополя. Причини такого дивного вчинку молодого чоловіка з’ясовуються.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:56, 13 серпня
15:56, Вчора
30
10:55, 17 серпня
08:03, 14 серпня
45
16:57, 8 серпня
63