З 30 жовтня жителі Тернопільщини спатимуть на годину довше

Відмовитися від переведення годинників – туку думку не раз висловлювали представники влади та громадськості в Україні. Однак традицію переведення годинників і цього року вирішили продовжувати. Отже, тридцятого жовтня жителі Тернопільщини спатимуть на годину довше.

В останню неділю жовтня, тридцятого жовтня вночі, о 4 годині, в Україні годинники переведуть на зимовий час, тобто на годину назад. Більшість тернополян такій звістці радіє.

«Думаю, це хороша традиція – переводити годинники. Літом зручно, бо день більший, і взимку зручно, бо день починається пізно. Зранку – темно і холодно. На двір не хочеться виходити. Дітям до школи важче добиратися, студентам – до навчальних закладів. Тому я думаю, що, коли переведуть годинники, то всім буде добре», – каже зз тернополянка Галина Бас.

В Україні переводять годинники щороку. Мета цієї традиції – раціонально використовувати світловий час доби, а відтак і електроенергію.

Лікарі кажуть: якщо різко змінити розпорядок дня, це може вплинути на самопочуття. Тож до переведення годинників радять готуватися поступово.

Тернопільщина годинник
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі