У Тернополі злодії викрадають номерні знаки автомобілів і вимагають винагороду за їх повернення

У Тернополі викрадають номерні знаки з автівок і вимагають за їх повернення винагороду. Зазвичай крадуть знаки закордонної реєстрації. Зловмисників наразі шукає поліція.

У Тернополі зникають номерні знаки з автомобілів. Зазвичай зловмисники викрадають знаки закордонної реєстрації.

– Тут працює група зловмисників, які викрадають відповідні знаки і розуміють, що власник цього автомобіля не може виїхати за кордон і тут він цей знак виробити не може. Відповідно, ставлять його у такий глухий кут, – розповідає TV4 заступник начальника УПП у Тернополі Олег Сороковий.

На автомобілі, з якого викрали номерний знак, зловмисники залишили записку з номером свого телефону. Коли постраждалі телефонували за вказаним номером, там їм називали суму у розмірі півтори тисячі гривень, як винагороду за знахідку. І після того, як гроші переходили на картку зловмисника, він повідомляв власнику автомобіля, де саме знаходиться викрадений знак.

– Зловмисник говорить, що ваш знак є на криші закинутої будівлі. І ми постійно робимо огляд цієї території. Таким чином два знаки уже було знайдено і повернено законному власнику, – говорить Олег Сороковий.

Окрім номерних знаків з автівок тернополян пропадають ще й окремі запчастини та особисті речі водіїв – каже Олег Сорковий. Наразі поліцейські шукають зловмисників.

Тернопіль злодії номернізнаки автомобілі винагорода
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі