• Головна
  • Тернополяни стали жертвами трудового рабства
17:00, 20 жовтня 2016 р.

Тернополяни стали жертвами трудового рабства

«Європа без торгівлі людьми» – таку акцію реалізовують у Тернополі. Волонтери громадської організації «Відродження нації» розповсюджують інформацію про трудове рабство і застерігають, як не потрапити в таку ситуацію жителям краю.

Від торгівлі людьми постраждало чотирнадцять жителів Тернопільщини. Вони потрапили у трудове рабство через спроби працевлаштуватися за кордоном. Волонтери громадської організації «Відродження нації» відмовляють людей від нелегальної міграції.

«Ми розуміємо, що зараз ситуація з працевлаштуванням у нашому краї дуже складна. У багатьох людей є велика потреба у фінансовому забезпеченні, тому виїзд за кордон на роботу – це часто необхідність. Але перед тим, як їхати на роботу, треба бути впевненим у її легальності. Оскільки найчастіше потрапляють у трудове рабство саме через виїзд за кордон. Також ми закликаємо усіх, хто стикнувся з проблемою трудового рабства або торгівлі людьми – не мовчіть. Розказуйте про свою проблему. Тим ви допоможете собі та багатьом іншим – можливо, збережете себе від небезпеки», – каже ЗЗ тренер-консультант ГО «Відродження нації» Оксана Шлюсар.

Тернопільський міський жіночий клуб “Відродження Нації” працює упродовж вісімнадцяти років. Волонтери клубу вже допомогли десяткам жителів краю. Усім, кому потрібна допомога, радять звертися за телефоном гарячої лінії – 0800303022.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернополяни #рабство

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
Те, що пробивалося на стіні в старовинному храмі, змусило священника завмерти: унікальна знахідка на Тернопільщині (ФОТО)
"Повістки і штрафи накриють масово незабаром, ТЦК починає шукати чоловіків з цими ознаками": мобілізація з 1 липня, ВЛК
Оголошення
live comments feed...