У Тернополі на Театральному майдані жінкам розповіли, як побороти рак грудей

Жінки із рожевими стрічками в четвер, 20 жовтня, роздавали перехожим на Театральному майдані інформацію про ранню діагностику та методи лікування раку молочної залози.

20 жовтня - Всесвітній день боротьби із раком молочної залози, а рожева стрічка - символ цієї боротьби. Тож активісти та волонтери в цей день поширюють інформацію стосовно ранньої діагностики серед жінок.

- Рак молочної залози - це проблема не лише фізична, а й психологічна, - розповідають 20хвилин волонтерки. - Жінка втрачає свою сексуальність внаслідок операційного втручання. З нею треба багато спілкуватись, аби вона знову відчула себе впевненою. Тож ми якраз і поширюємо інформацію стосовно того, що не варто дотягувати ситуацію до більш складних періодів! Рання діагностика допомагає подолати хворобу.

Тернополянкам ж нагадують: виявили щось у молочних залозах - йдіть до мамолога! Навіть якщо у вас немає прописки, чи ви не місцева, в онкодиспансері приймають на огляд всіх.

- Варто звернутися в реєстратуру, там вам дадуть направлення до лікар-мамолога. А вже він після огляду призначить лікування або розвіє ваші страхи, - продовжують волонтери.

Тернопіль рак груди жінки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі