По 10 тисяч гривень отримає кожен контрактник в Тернополі

Усі тернопільські добровольці, які підуть до лав Збройних сил України за контрактом отримають по 10 000 гривень. Таку разову допомогу вирішили запровадити у міській раді.

Перші виплати тернопільські контрактники отримали напередодні Дня Захисника Вітчизни на Покрови Божої Матері. 

- Сьогодні українській армії має допомагати влада на всіх рівнях, в тому числі й муніципальні. В умовах російської агресії, ми разом маємо забезпечити створення сучасної професійної контрактної армії. Але дуже часто мені доводилося чути, що потенційні контрактники в останній момент відмовлялися підписувати контракт через банальні фінансові причини. І це при тому, що мінімальна зарплата у контрактників досить висока і становить більше семи тисяч гривень, - зазначив міський голова Тернополя.

Очільник Тернополя зазначає, якщо «тернопільський досвід» поширити на всю Україну, відпаде потреба у нових хвилях мобілізації.

- Така новація мерії вже змінила на краще ситуацію з контрактниками. Тернополяни йдуть служити, знаючи, що їх родини забезпечені поки вони отримують першу зарплату вже як офіцери чи рядові ЗСУ. Я переконаний, що якщо тернопільських досвід буде поширено по всій Україні, контрактна армія буде сформована у рази швидше і не буде потреби оголошувати нову хвилю мобілізації, - переконаний мер Тернополя.

Нагадаємо, мерія Тернополя активно долучається до облаштування території 44-ї артилерійської бригади. На потреби військової частини також було передано побутову техніку, а у приміщеннях проведено ремонтні роботи.

 - Більшість з контрактників-тернополян поповнює нашу тернопільську 44-у артбригаду. Її матеріально-технічне та кадрове забезпечення – питання честі для мерії Тернополя. На сьогодні у частині залишаються вакантними 340 посад - для сержантів та солдат та 120 - для офіцерів. Керівництво Тернополя робить все можливе, щоб місто мало свою військову бригаду, де б основу кадрового складу складали саме тернополяни, - підсумував Сергій Надал.

військові зарплатавійськових військові-контрактники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі