Батьки чемпіона України просять тернополян “проспонсорувати” поїздку на Чемпіонат Світу

Максим Левицький минулими вихідними став Чемпіоном України з кікбоксингу у своїй ваговій. Відтак, він представлятиме Україну на Чемпіонаті Світу в Італії.

Батьки просять небайдужих тернополян підтримати маленького спортсмена та фінансово допомогти родині відправити Максима на змагання, пише ternopil.te.ua.    Петро Левицький зазначає: “Наймолодший тернопільський кікбоксер, що виграв чемпіонати України по двох версіях і увійшов до складу Національної збірної для поїздки на ЧЕМПІОНАТ СВІТУ в Італію просить фінансової підтримки у всіх небайдужих. Карта ПБ 5158 7559 3726 3883 (Левицький Максим)”.

Ще запитання до громади: чому в нашій країні всі труднощі лягають на плечі простих людей : лікування, допомога воїнам АТО, ремонти шкіл і т.д. Для чого нам те Міністерство молоді та спорту, яке ні копійки не виділило на поїздку наших спортсменів на ЧС? Це ж імідж країни на світовому рівні. Допоки ми ще будемо терпіти знущання над людьми? Скільки треба часу ще мовчати і схиляти голову, мовчки сприймати зубожіння і гноблення людей?- підсумовує Петро Левицький.

Чемпіон Україна тернополяни
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі