Мерія Тернополя виділить 20 тис. грн. для встановлення опалення в приміщенні організації українського товариства сліпих

Святковий концерт відбувся з нагоди Міжнародного Дня білої тростини в Тернопільській обласній організації українського товариства сліпих. На запрошення людей з особливими потребами на захід прибув міський голова Сергій Надал.

Люди мали можливість поспілкуватись з очільником міста та озвучити йому свої проблеми.

- Директор «Ватри» пообіцяв мені, що вони не будуть з вами розривати угоду, будуть працювати дальше. Можливо буде трошки менший об’єм, бо він зменшує виробництво в принципі, але роботу він буде залишати за вами. Ну і друге, ми поможемо вам у зв’язку із опалювальним сезоном. Вже 12 тисяч ми дамо зараз, в п’ятницюна сесії будуть внесені зміни до бюджету. І ще 8 тисяч добавимо в грудні, щоб ви повноцінно могли це весь опалювальний сезон пережити і не переживати за тепло у своїх приміщеннях, - зазначив очільник міста Сергій Надал.

Додамо, що в управлінні соціальної політики міськради люди з особливими потребами можуть отримати широкий спектр послуг. Зокрема, скористатись безкоштовною перукарнею, отримати соціальну допомогу.

Мерія Тернополя виділить 20 тис. грн. для встановлення опалення в приміщенні організації українського товариства сліпих, фото-1
українськетовариствосліпих Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі