У Тернополі з міського бюджету виділили більше 6 мільйонів гривень за зарплату медикам

9 мільйонів гривень виділили з міського бюджету у Тернополі на охорону здоров'я. Відповідне рішення прийняли на черговій сесії міськради.

Частина коштів, а саме 6,5 млн. гривень витратять на заробітну плату лікарям. Як зазначає очільник міста Сергій Надал, ці кошти мали б надійти в місто від уряду, проте знову міська рада повинна покривати ці витрати і брати на себе зобов’язання держави.

2,3 мільйона гривень піде на капітальні ремонти та закупівлю обладнання  в закладах охорони здоров'я. Також цьогоріч у місті вирішили обладнати камерами спостереження міські приймально-діагностичні відділення. На це виділили понад 153 тисячі гривень.

—  6,5 мільйонів з виділеної суми ми витратимо за заробітну плату медикам. Знову ж таки це ті кошти, які мав профінансувати уряд, а ми змушені витрачати їх з міського бюджету, - розповів Сергій Надал.  — Також вперше у Тернополі в приймальних відділеннях міських лікарень  будуть встановлені камери відеоспостереження. Ми виділили на це понад 153 тисячі.  Виділені кошти для проведення ремонтів у дитячих поліклініках міста Тернополя і решта коштів спрямовано на проведення робіт в інших медичних закладах Тернополя і придбання найнеобхіднішого обладнання. 

зарплатамедикам зарплата коштизміськогобюджету
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі