Тернополянам обіцяють, що ціни на ярмарку будуть на 10-15% нижчі, ніж на ринку

У суботу в Тернополі відбудеться вже традиційний  сільськогосподарський ярмарок. На ньому мешканці обласного центру зможуть придбати сільськогосподарську продукцію за цінами виробника.

ГАЛИНА ГОРЄВА, заступник начальника міського управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів: «Проведення ярмарку ініційовано, враховуючи значне підвищення цін на продовольчі товари в торговельній мережі міста, на ринках міста, також враховуючи численні звернення мешканців, щодо проведення такого ярмарку і відповідно ініційовано проведення такого ярмарку. Передбачається, що ціни на сільськогосподарському ярмарку будуть на 10-15% нижчі, ніж в торговельній мережі, а також на ринку міста».

Галина Горєва зазначила,  почнуть ярмаркувати з 8-ї години ранку у різних мікрорайонах міста, передає ІНТБ

ГАЛИНА ГОРЄВА, заступник начальника міського управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів: «Сонячний» – це вулиця Леся Курбаса, площадка біля ринку «Галицький», це масив «Дружба» – перехрестя вулиць Миру – Дружби і масив «Східний» – це площадка перед Центральним стадіоном, проспект  Бандери,15 і вулиця Протасевича,12 – це площадка біля бару «Галич».

Тернопіль ярмарок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі