• Головна
  • В Тернополі побільшало тролейбусів
12:00, 27 жовтня 2016 р.

В Тернополі побільшало тролейбусів

Ще одну вживану "гармошку", куплену в Чехії, вже привезли до Тернополя.

«Skoda 15Tr» привезли на залізничну станцію «Тернопіль», повідомляють у комунальному підприємстві «Тернопільелектротранс». Згідно з повідомленням відомства, до кінця року ще 9 чеських «гармошок» оновлять тролейбусний парк міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#транспорт #тролейбус
ТОП новини
Тотальне посилення мобілізації з 1 січня станеться, ТЦК піде з рейдами по чоловіків у цих 7 місць: мобілізація, повістки, ЗСУ
"ТЦК готують мобілізацію пенсіонерів, сотні тисяч літніх чоловіків із цими 3-ма професіями у списках": повістки, мобілізація
"Похолодання накриє регіон на цілий тиждень, рине снігопад": синоптики сказали, де чекати на мороз у -18 градусів (ВІДЕО)
"Лютий мороз вперіщить в кількох областях, суне зимове похолодання": синоптики сказали про снігопад і холод в регіонах
Оголошення