«Ліга сміху» знову їде до Тернополя

Пройшло зовсім мало часу і гумористичний проект від студії «Квартал 95» – «Ліга сміху-Захід» знову приїздить до Тернополя. 7 листопада на сцені Палацу культури «Березіль» відбудеться другий чвертьфінал. До Файного міста їдуть п’ять веселих і кмітливих команд з п’яти міст України.

Тернопіль очікує на «Диких гуцулів» з Коломиї (Івано-Франківська обл.), «Умань-Турмань» з Умані (Черкаська обл.), «Ляпасів» з Тернополя, «Тобі Альдервейрельд» з Прилук (Чернігівська обл.), «Шпану» з Дрогобича (Львівська обл.), які боротимуться за чотири путівки до півфіналу.
Формат «Ліги сміху-Захід» доволі жорсткий, адже за будь-яких умов одна команда змушена буде вилетіли з ліги, тому боротьба учасників та їх зіркових тренерів обіцяє бути запеклою та непередбачуваною, а жарти один кращий за іншого. Глядачі матимуть змогу побачити, як команди змагатимуться в двох конкурсах. У першому – полотні (візитці), команди у властивій «Лізі сміху» манері смішитимуть глядачів у наперед визначені темі. Другим буде відеоконкурс. Команда має наперед відзняти невеликий кліп, під який власне веселитиме публіку та переконуватиме членів жюрі, що їх виступ найкращий.
Зауважимо, що за кожну з команд гратиме зірковий тренер, відповідно виступи учасників стають ще цікавішими і ще веселішими. Можна не сумніватися, що тренери будуть неймовірно переживати за свою команду, в хорошому змісті слова «битимуться» за підопічних, щоб ті не вилетіли зі «Ліги сміху». А також, за прикладами попередніх ігор, сваритимуться з колегами-тренерами, які по тих чи інших причинах, на їх думку, неправильно оцінюватимуть. Для глядачів подібні речі є додатковим драйвом.

Вже відомо, які тренери братимуть участь у другому чвертьфіналі. Їх, мабуть, знає кожен любитель сміху. Це – Таня Песик і Тарас (він же Володька) Стадницький з мега-відомої далеко за межами Тернопільської області гумористичної команди «VIP-Тернопіль»); Юрій Ткач (команда КВН «Днєпр», актор телепроекту «Країна У» і серіалу «Одного разу під Полтавою»), Олександр Теренчук (учасник серіалу «Одного разу під Полтавою»), Андрій Коляда (фронтмен команди «Заінька» з Запоріжжя) та відомий тернопільський гуморист Гриць Драпак. А ведучим цієї гри буде добре відомий місцевій публіці Віктор Гевко.

У «Ліги сміху-Захід», як в телевізійній версії, буде шість членів журі, які своїм вставання з крісел, приносять один бал команді. Їх сумують і такий чином учасник отримає загальну оцінку за конкурс. За результатом двох конкурсів, бали сумуються і визначають кращих з кращих. За умови рівної кількості набраних балів, для виявлення команди-невдахи, учасники «Ліги сміху» боротимуться в так званому батлі.

Нагадаємо, перший чвертьфіналу пройшов за повного аншлагу, в залі «Березолю» ніде було яблуку впасти. Тоді сталася найбільша сенсація, неочікувано з дистанції змушений був зійти один з фаворитів не лише чвертьфіналу, а й всієї «Ліги сміху» – тернопільський колектив «Weekend», який за рівної кількості балів у основних конкурсах, зігравши невпевнено, поступився саме в батлі. Натомість до півфіналу з першого чвертьфіналу вийшли: «БУМ» (Мукачеве), «Загорецька Людмила Степанівна» (Львів), «Наш формат» (Кам’янець-Подільський), «Стоп-кадр» (Берегомет, Чернівецька обл.).

Варто також відмітити, що Тернополю випала честь стати одним з шести український міст, який приймає в себе офіційну «Лігу сміху». А тому всі команди, які наступного сезону хочуть потрапити до телевізійної «Лізі сміху» з неперевершеним ведучим Володимиром Зеленським, мають якомога краще виступити в «Лізі сміху-Захід», а також у фестивалі в Одесі, який пройде в лютому 2017 року.

А тому команди-учасниці та їхні зіркові тренери запрошують тернополян та гостей міста 7 листопада до ПК «Березіль» та гарантують неймовірні та мегапозитивні емоції, які вони обов’язково запам’ятаються на все життя.

CvVvRtb2x5MbmXKIgKcWzIlLZ7xUVMduQswNUclC4nsATEKC-rDC1MUvVt9MbQBFQ8

 

лігасміхуТернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі