На Тернопільському ставі бракує вишки для стрибків, вважає місцевий активіст

Встановити на набережній Ставу 10-12-метрову вишку для безпечних стрибків у воду, пропонує в петиції тернополянин.

Така вишка була на набережній в 60-х роках, пише автор ідеї Олег Базар. Свою пропозицію він розмісти на сайті петицій.

"Оскільки Тернопільське озеро для міста Тернополя є чи не найголовнішою його перлиною, вважаю, що його потенціал потрібно використовувати раціонально та повноцінно, особливо, що полягає в елементарних речах. Наразі немає жодної безпечної офіційної змоги пострибати у воду з пристойної висоти на пляжах (інших існуючих місцях для купання), тому пропоную розглянути можливість розміщення спеціальної вишки для стрибків у воду з декількома ярусами, орієнтовно хоча б 10-12 метрів заввишки.

Конструкція може бути будь-яка — як стаціонарна берегова, так і плавуча, а також просто сезонна, з можливістю демонтажу на зимовий період.

Альтернативне технічно можливе місце розташування об'єкту раджу вибирати на пляжах, але вважаю, що можна створити і окремо невелике відведене місце біля самої вишки будь-де на набережній, аби кілька людей (в невеликій к-сті) одночасно могли там знаходитись. Також варто врахувати, що для повної безпеки рекомендовано, аби за вишкою був нагляд рятувальників і достатня глибина в районі площадок для стрибків — дно водойми у цих місцях треба буде поглибити і контролювати.

До речі, у 60 роках така вишка на нашому озері існувала неподалік Надставної церкви. Тоді ж там розміщувалась міська пристань і були чергові та рятувальні пости", - пише Олег Базар.

петиція став
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі