Тернопіль може стати першим містом в Україні, яке найбільш сприятливе для розвитку підприємництва

У Тернополі підприємці, які не допускали порушень законодавства і не мають заборгованостей можуть автоматично продовжити договір оренди землі. Відповідне рішення прийняли на черговій сесії міської ради.

За словами очільника міста Сергія Надала, таке нововведення піде на користь місту і буде ще одним кроком на зустріч місцевим підприємцям.

- На моє особисте переконання підприємець, який наповнює бюджет міста, не повинен кожен раз із закінченням дозволу на оренду землі шукали якісь зв’язки у владі для того, щоб продовжити такі дозволи. Якщо він є сумлінним платником, своєчасно сплачує орендну плату і не має порушень із законом, то такі договори мають продовжуватись автоматично, - зазначив Сергій Надал. – І я дякую депутатам, які підтримали цю ініціативу на черговій сесії міської ради.

Наступне рішення, яке планують розглянути на черговій сесії, стосується автоматичного продовження договору оренди комунального майна. Його отримають всі ті, хто не має заборгованості чи  порушення діючого законодавства. 

Також у Тернополі планують знизити навантаження по сплаті платежів за будівництво для тих підприємців, які будуть вкладати кошти у розбудову виробничих потужностей і створення нових робочих місць.

Тернопіль підприємницькадіяльність розвиток
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі