• Головна
  • Найближчими днями в Україні дощі і грози
16:00, 6 травня 2012 р.

Найближчими днями в Україні дощі і грози

У найближчу добу погоду більшої частини української території визначатиме тепла (на заході - прохолодна) повітряна маса. Про це повідомляє Укргідрометцентр.

В Україні, крім більшості східних областей, короткочасні дощі, грози, в окремих районах град, шквали 15-20 м / с, вдень в карпатському регіоні місцями сильні зливи. Вітер змінних напрямків, 3-8 м / с. Температура повітря вночі 11-16 °, вдень 22-27 °, на півдні та сході місцями 30 °; в західних областях вночі 8-13 °, вдень 18-23 °.

У вівторок, 8 травня, у західних областях дощ, місцями сильний, подекуди гроза, повідомляє ТСН. Температура вночі 9-14 °, вдень 13-18 °. На решті території короткочасні дощі, грози, в окремих районах град, шквали 15-20 м / с, лише у східних областях без істотних опадів. Температура вночі 10-17 °, вдень 23-28 °, в північних, Вінницькій областях та на узбережжі морів 20-25.

Вітер південно-східний, у західних областях-північно-західний, 5-10 м / с.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"За кілька тижнів планували вітати її з ювілеєм": обірвалося життя однієї з керівниць КП «Тернопільводканал»
"Тариф на світло зміниться з 1 вересня, українцям назвали оновлені ціни на електрику": скільки коштуватиме 1 кіловат
"Зливи, грози та похолодання накриють Україну на цілий місяць": вітер, дощ і низька температура ввірвуться в ці області
"З 1 вересня ця категорія чоловіків повністю втратить бронювання, ТЦК готує заходи для вилову": їх жде мобілізація і війна
Оголошення