• Головна
  • Як міський стадіон готують до матчу між ФК "Тернопіль" та рівненським "Вересом"? (відео)
13:00, 17 листопада 2016 р.

Як міський стадіон готують до матчу між ФК "Тернопіль" та рівненським "Вересом"? (відео)

Тернопільський міський стадіон готується у п'ятницю прийняти матч Першої ліги між ФК Тернопіль та рівненським Вересом.

Після сильних снігопадів, міський стадіон нагадував радше пустелю зі снігу, ніж поле для гри у футбол. За нашою інформацією, керівництво рівненського Вересу не погоджується перенести матч на весну наступного року, попри просьби тернопільського клубу. Тож за два дні до матчу на міському стадіоні розпочалися роботи з очищення снігу.

На полі працює спеціальна снігозбиральна машина та навіть трактор. Але щоб очистити поле від снігу працівникам стадіону може банально не вистачити часу. Гра, нагадаємо, відбудеться 18 листопада о 17:00. Поки що керівництво футбольного клубу Тернопіль не пішло шляхом своїх сусідів з Чернівців та Івано-Франківська. Там керівники клубів попросили про допомогу у очищенні стадіонів у простих вболівальників та небайдужих містян.

Цікавим і є той факт, що ФК Тернопіль ризикує взагалі втратити професійний статус, якщо матч з Вересом таки не відбудеться. Тернополяни цього року уже не виїхали на один матч проти маріупольського Іллічівця. Якщо тернопільській команді зарахують і другу поразку у сезоні, це означатиме автоматичне припинення участі у Першій лізі та втрату професійного статусу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #стадіон #підготовка #сніг #матч
ТОП новини
"ТЦК шукають цих чоловіків з перевірками, з 1 вересня призвуть людей із 7-ма ознаками": їх мобілізують першочергово
"Ціни підскочили на 82%": українцям назвали продукт, який нечувано подорожчав і побив усі "рекорди"
Ззовні - палац, а всередині - радянська адмінбудівля: на Тернопільщині є унікальний "діснеївський" замок
Шалений град і жахлива гроза ввірвуться в Україну завтра, ці області накриє шквальний вітер і злива: куди пре похолодання?
Оголошення