• Головна
  • ФК «Тернопіль» поступився рівненському «Вересу»
10:00, 19 листопада 2016 р.

ФК «Тернопіль» поступився рівненському «Вересу»

У матчі 20-го туру ФК «Тернопіль» поступився другій команді першої ліги рівненському «Вересу» - 0:1. Тим не менше камінь у бік муніципалів ніхто не може кинути, адже вони однозначно не награли на поразку, створивши чимало гольових моментів, а наприкінці матчу арбітр ще й не призначив чисте пенальті у ворота суперника.

Гравці ФК «Тернопіль» своєю самовідданою грою намагалися віддячити, по-перше, вболівальникам, чимало з яких допомагали підготували поле до поєдинку, по-друге, своєму тренеру Василю Матвійківу, який у день матчу святкував день народження. На жаль приємних емоцій та перемоги ФК «Тернопіль» матч не подарував, не в останню чергу через, як відзначили після матчу тренери та футболісти ФК «Тернопіль», упереджене суддівство арбітра Михайла Митровського з Ужгорода і всієї його бригади. Але все за порядком….

На початку матчу мав забивати фланговий півзахисник тернополян Ярослав Солонинко, який вийшов на одного воротаря «Вереса», але переграти його не зумів. Згодом вже Віталій Богданов пробивав метрів з 22-ох, але в ціль не влучив. На деякий час ініціативу перехопили гості, які створили кілька небезпек, які ліквідували оборонці та воротар Олександр Воробей. Але наприкінці першого тайму рівняни таки забили, хоча це могли зробити… муніципали. Форвард ФК «Тернопіль» Артур Дорі виходив на одного оборонця суперник, а паралельним курсом йшов його партнер Тарас Червонецький. Передача Артуру не вдалася, натомість суперник спіймав тернополян на контратаці. Артур Западня пустив у прорив Сергія Борзенка, котрий перекинув м’яча через Воробея, який далеко залишив ворота (0:1).

У другому таймі тернополяни повністю переграли суперника, котрий не створив по великому рахунку жодного гольового моменту. Чого не скажеш про муніципалів. У них першою активністю відзначився Сергій Полянчук, який неточно пробив з середньої відстані. Далі настала черга за Артуром Дорі. Перший удар молодого нападника суперник заблокував, а через кілька хвилин він у силовій боротьбі виборов позицію та мав забивати, але з близької відстані пробив, на жаль, вище воріт. Більше того, слушні моменти також мали Віталій Богданов, якому м’яч звалився з ноги, та Ігор Вонс – від захисників м’яч пішов на кутовий. А кульмінація в матчі сталася на 87-й хвилині. Тараса Гром’яка, котрий вийшов на заміну, суперник відверто завалив у карній зоні. Чистий пенальті, але іншої думки був арбітр Митровський, показавши жестом, що можна продовжувати гру. Тернополяни кинулися до судді доводити свою правоту, за що… Віталій Богданов отримав червону карту.

Навіть маючи чисельну меншість муніципали продовжували атакувати і могли одного разу таки забити, але удар головою Ігоря Вонса з близької відстані виявився не влучним.

На жаль, календарний футбольний рік ФК «Тернопіль» закінчив прикрою поразкою. Тепер на футболістів чекає велика перерва, а значить є ще час виправити незавидне турнірне становище.