• Головна
  • Дівчина з Тернопільщини стала жертвою інтернет-шахраїв
14:00, 21 листопада 2016 р.

Дівчина з Тернопільщини стала жертвою інтернет-шахраїв

У неї втрапила 23-річна жителька села Хотівка Кременецького району. Так дівчина продавала портативний комп’ютер.

Потерпіла звернулася із заявою до кременецьких поліцейських і повідомила, що того дня вона зустрілася з невідомим чоловіком, з котрим напередодні домовилася про продаж ноутбука. Начебто все було гаразд – на момент, коли дівчина передавала дорогу техніку незнайомцеві, була переконана, що отримала за неї гроші, адже на її мобільний прийшло сповіщення про поступлення коштів на банківську картку. Однак, як з’ясувалося, повідомлення було фальшивкою, надісланою з якогось приватного мобільного номера. Як наслідок - ні грошей, ні техніки.

Поліцейські вкотре застерігають краян бути дуже уважними, купуючи чи продаючи товар через всесвітню мережу. Адже за вашими оголошеннями стежать не тільки добросовісні користувачі, а й пройдисвіти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #інтернет #шахраї
ТОП новини
Посилена мобілізація з 1 червня накриє молодших за 25 років і старших за 60 років чоловіків: ТЦК шукатиме за 2-а ознаками
"Град, негода і шквали 15 – 20 м/с": новий прогноз від синоптиків попереджає про дощ, грозу і сильний вітер
"Пенсійне посвідчення перестане діяти, нові правила на підході": в Україні скасовують безоплатний проїзд для пільговиків
"Залиште на 30 хвилин це на сковорідці – і нагар злізе сам": унікальний лайфхак для чищення без хімії й тертя
Оголошення