• Головна
  • Відсутність освітлення на Текстильній завдає клопоту тернополянам (відео)
12:00, 26 листопада 2016 р.

Відсутність освітлення на Текстильній завдає клопоту тернополянам (відео)

Пізня осінь, темніє швидко, водії користуються світлом фар. По місту працюють вуличні ліхтарі, горять вивіски, і оскільки на дорогах машин чимало – світла не бракує. Але як тільки водій потрапляє на дорогу, де у нього лише свої фари і зустрічного автомобіля, що також завдає клопоту, тоді необхідно бути дуже обережним.

На ділянці дороги в районі Тернопільської митниці пішохідний перехід є, але сказати, що його добре видно пішоходам – не можна. Ті люди, які на Текстильній часто, зізнаються – ввечері тут ходити не дуже зручно.

Відсутність освітлення на Текстильній є не єдиною проблемою. Ще одна – відсутність тротуарів на деяких ділянках вулиці. Тобто, люди змушені ходити проїжджою частиною. Днями це стало причиною ДТП..

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #вулиця #освітлення
Останні новини
ТОП новини
Тотальне посилення мобілізації з 1 січня станеться, ТЦК піде з рейдами по чоловіків у цих 7 місць: мобілізація, повістки, ЗСУ
"ТЦК готують мобілізацію пенсіонерів, сотні тисяч літніх чоловіків із цими 3-ма професіями у списках": повістки, мобілізація
"Похолодання накриє регіон на цілий тиждень, рине снігопад": синоптики сказали, де чекати на мороз у -18 градусів (ВІДЕО)
"Лютий мороз вперіщить в кількох областях, суне зимове похолодання": синоптики сказали про снігопад і холод в регіонах
Оголошення