Тернополяни скаржаться на переповнений громадський транспорт і підозрюють, що проблему створюють штучно

Останнім часом тернополяни все частіше нарікають на недостатню кількість громадського транспорту. Він ніби курсує, однак виглядає, що техніки почали випускати на рейси менше.

В соцмережах озвучують версію, що в такий спосіб тернополянам хочуть довести необхідність підвищення тарифів, мовляв, після того, як ціну на проїзд збільшать, перевізники почнуть сумлінніше відноситися до своїх зобов’язань.

«Проблема з транспортом (Симоненка, Морозенка - Дружба). Зокрема велике прохання скорегуваи маршрут №19. Ранком особливо (7-8.30) його годі дочекатись, проїзджають по 2-3 (22,18,13) коли один 19 приїде (весь забитий бо довго не було). Тролейбуси не вирішують проблему маршрут №3 не йде на вул. Морозенка-Симоненка. Прохання вирішити дану проблему», – написав на сайті міської ради Дмитро.

«Не впевнений, що нормальною є ситуація, коли пів години стоїш на зупинці (кооперативний) і в сторону Карпенка було лише 2 переповнені 16. А потім приїхав тролейбус #1, який під зав'язку», – розповів про досвід 30 листопада тернополянин Андрій Шкула на своїй сторінці в соцмережах.

В коментарях до його допису тернополяни вказують, що самі неодноразово стикалися з подібними проблемами.

«Вранці син спізнився до школи. За півгодини очікування - лише дві вщент заповнені маршрутки на Микулинецькій. А під хатою вже 2 місяці простоює без діла новесенька зупинка на Чернівецькій - її так і не запустили в роботу», – пише Тетяна Вербицька.
«Графік 5а теж не дотримується та й 5. Після 19 години (себто після роботи) я на березовицю не можу потрапити. У ту точку, де напрямок на острів», – додає Олександра Ніздран.

«шось нині з маршрутками взагалі печально. вдень на 3 від 2-ї міської чекала з півгодини. може, плавно нас підводять до наступного підняття оплати за проїзд - типу тоді зразу все стане ок», – висунула версію Ірина Прокопенко.

Так чи інакше, за такий безлад з громадським транспортом хтось повинен відповідати. В першу чергу – начальник міського управління транспорту Ігор Мединський, питання про відставку якого піднімається неодноразово.

перевізники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі