Депутати Тернопільської облради різко змінили гнів на милість: акторам драмтеатру дадуть надбавки

Депутати проголосували за зміни до обласного бюджету поточного року. З початку листопада з державного бюджету виділено області близько 145 мільйонів субвенцій.

Частину отриманих коштів запропонували скерувати на надбавки колективу обласного драмтеатру за академічність, повідомляє ІНТБ. Нагадаємо, раніше її відклали через участь чотирьох акторів театру у польському фільмі «Волинь».

«Тих заяв, які ми чули на початках, що це є творче самовираження, ми вже не чуємо. І, скажімо, на мою думку, є розуміння глибоких помилок, які були здійснені керівництвом і акторами впродовж зйомок даного фільму», – сказав депутат Олег Сиротюк.

На надбавки акторам скерували 400 тис. грн.

Хоч надбавку акторам повернуть, ймовірно, вже скоро у театрі з’явиться рада, яка стежитиме та радитиме, в яких фільмах зніматися, а в яких –ні.

«І в моральній стороні ми знайшли порозуміння. Артисти усвідомили, колектив висловив точку зору, що більше такого ніколи не повториться. Ми порадили директору створити художню раду, яка буде на майбутнє радити акторам, де зніматися, чи варто, щоб не повторилося подібного», – повідомив депутат Олександр Башта.

облрада надбавки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі