Тернопільський «Автомайдан» планує очистити судову систему області (Фото)

Тернопільський осередок ВО «Автомайдан» підсумовує три роки діяльності. З дня формування громадського руху, який згодом перетворився на потужну громадську організацію, активісти реалізували цілий ряд вагомих суспільних проектів. Один з них націлений на громадський контроль судової гілки влади.

“Ми зробили спеціальний сайт, де створили єдину базу в Україні з усіх суддів. На Prosud.info є інформація щодо семи тисяч сімсот шістдесяти шести суддів з усієї України. Там можна ознайомитися з інформацією про статки, доходи і майно суддів”, – зазначила Катя Бутко. – “У нас є частина декларацій за 2014-2015 роки. Також є аналітика, де журналісти чи громадські активісти можуть отримати інформацію про топ-10 найбагатших суддів області”.

Представники ВО “Автомайдану” також проводять розслідування. Вони побували у 17-ти обласних центрах і відзняли на відео маєтки суддів.

За три роки роботи ВО “Автомайдан” зібрав багато союзників. “Зараз троє людей від “Автомайдану” в Громадській раді при НАБУ, в Раді доброчесності – 5 людей з 20-ти делеговано “Автомайданом”. Ми також хотіли допомогти владі зробити реформу поліції”, – зазначив голова Тернопільського осередку ВО “Автомайдан” Ігор Василів.

У планах громадської організації – очистити судову систему Тернопільщини.

“Ми ніколи не перетворимося на політичну силу. Ми як громадська організація можемо зробити набагато більше. Маємо багато союзників серед громадських організацій – “Самооборони”, “Вільних людей”, ще з Майдану нашими побратимами є члени “Правого сектору”. Вони зробили багато як і ми. Я був би радий, якби активні люди приєднувалися до нашого руху”, – наголошує Ігор Василів.

Тернопільський «Автомайдан» планує очистити судову систему області (Фото), фото-1
Тернопільський «Автомайдан» планує очистити судову систему області (Фото), фото-2
Тернопільський «Автомайдан» планує очистити судову систему області (Фото), фото-3 Тернопільський «Автомайдан» планує очистити судову систему області (Фото), фото-4

Тамта ҐУҐУШВІЛІ, фото автора

Тернопіль «Автомайдан» суд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі