Тернополяни просять провести перерахунок за опалення, який пообіцяв Гройсман

Тернополяни перевірили, на скільки відрізняються рахунки на опалення в ідентичних квартирах, однак в різних будинках: з лічильником тепла і без. Виявилося, що різниця для квартири площею орієнтовно 50 м кв складає 364 грн.

Так стверджує анонімний автор повідомлення на сайті міської ради.

«Доброго дня. Я, як мешканка квартири у будинку, який необладниний лічильником теплової енергії, знайшла будинок обладнаний лічильником теплової енергії (1 з вісьми будинків у м.Тернополі) - різниця в нарахуванні за жовтень місяць мене вразила!!! У квартирі (будинок без лічильника) заг. площею 46,54 м.кв. нараховано за жовтень 905,45 грн. , а в квартирі (будинок обладнаний лічильником тепла) заг.прощею 49,55 м.кв.- нараховано було - 541,54 грн. ( обидва будинки запустили 10 жовтня 16р.) Різниця складає 363,91 грн.!!!! Просимо зробити перерахунок за жовтень 2016р. та правильно нарахувати за теплопостачання у м.Тернополі за листопад 2016р! у зв’язку із заявою прем’єр міністра України п. Гройсмана на засіданні КМУ від 30.11.2016р. по питанню нарахувння за послуги теалопостачання в Україні», – йдеться у зверненні.

У ньому нагадується, що Гройсман зобов’язав усі місцеві ради провести перерахунки.

«Ми приймемо наступне рішення: для всіх міст нараховувати оплату за тепло за лічильниками. Якщо в будинку немає лічильника, то будь ласка, якщо є в місті лічильник - беріть середнє за цими лічильниками на

опалення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі