• Головна
  • Тернопільський аеропорт отримав ліцензію
15:15, 2 грудня 2016 р.

Тернопільський аеропорт отримав ліцензію

Довгоочікувану ліцензію на роботу та можливість відновлення авіарейсів отримав аеропорт у Тернополі.

Про це сьогодні, під час сесії Тернопільської обласної ради заявив перший заступник голови облради, керівник Тернопільської обласної організації ВО “Батьківщина” Василь Деревляний.

“Комісія державіаслужби сьогодні надала Тернопільському аеропорту ліцензію на перший рік роботи. І це наша перша велика перемога на шляху відновлення цього комунального підприємства”, – заявив політик.

Нагадаємо, що за збереження землі аеропорту в комунальній власності області першими взялися саме представники “Батьківщини”.

Вперше вони врятували землю аеропорту від спроби прихватизації ще в 2006 році в судах.

Куратором питання відновлення роботи аеропорту як комунального підприємства обласної ради цього року виступив керівник обласної парторганізації “Батьківщина”.

Ще влітку, не дивлячись, що мало хто вірив в таку можливість, Василь Деревляний пообіцяв: до кінця року аеропорт в Тернополі запрацює. І дотримав обіцянки.

“Не дивлячись на занедбаний стан аеропорту, десятки зауважень з боку комісії та “палки в колеса” від окремих політиків, нам вдалося відновити аеропорт. Є державні акти на землі, є ліцензія на його роботу, а це – головне. Тепер ми маємо можливість запустити рейси”, – резюмував Василь Деревляний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#аеропорт #Батьківщина #Деревляний
Останні новини
ТОП новини
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Оголошення
live comments feed...