Найкрасивіша студентка тернопільського вишу розповіла, хто підштовхнув її до участі у конкурсі (Фото)

За версією журі конкурсу «СтудМіс ТНТУ 2017» найкрасивішою і найталановитішою студенткою Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя є Дарія Лиховід. Красуня народилася у місті Шостка Сумської області.

У 5 років із сім’єю переїхала на постійне місце проживання у місто Броди Львівської області. Нині дівчина вивчає спеціальність інженера-технолога харчової промисловості у ТНТУ. Дарії 18 років. Хобі – танці, спорт. За знаком зодіаку – Риба. Користуючись нагодою, ми запитали у Дарії Лиховід про її враження від участі у конкурсі краси, пише Погляд

– Даріє, розкажіть, будь ласка, як вирішили взяти участь у конкурсі краси «СтудМіс ТНТУ-2017»?

– До участі у конкурсі підштовхнули мої рідні, бо сама, мабуть, не наважилась би. До того ж, хотіла спробувати свої сили, отримати нові враження, досвід. Думаю, кожній дівчині варто брати участь в таких конкурсах і доводити, насамперед, собі, що вона варта перемоги. Завжди потрібно розвиватись, самовдосконалюватись, відкривати для себе нове.

– Поділіться своїми враженнями від конкурсу. Чого залишилося більше – позитиву чи негативу?

– Залишились найприємніші, яскраві, позитивні враження. Конкурс пройшов на високому рівні. Тож, користуючись нагодою, хочу подякувати від себе та від імені всіх дівчат-учасниць організаторам, хореографу-постановнику Nino, фотографу Тарасу Йордану, спонсорам, візажистам, перукарям та всім іншим, хто долучився до організації цього конкурсу.

На першому етапі був вихід-представлення. Мені випало відповісти на питання: “Що ви найбільше цінуєте у житті?”.

– Цікаво, якою була відповідь?

– Життя апріорі має велику цінність. Для мене найбільша цінність у житті — свобода. Свобода вибору професії, друзів чи кохання. Свобода поглядів на різні аспекти життя. Якщо є внутрішня свобода, лише тоді можна розвиватися, а відтак почуватися щасливою.

– Якими були наступні етапи?

– На другому етапі – представлення таланту, я танцювала східний танець. Обрала цей варіант, бо переконана, що через танець можна висловити усе, що не скажеш словами. А ще було представлення купальників та вечірніх суконь. Я почувалась у своїй сукні, як справжня королева, вона була ручної роботи, пошита на замовлення.

– Які конкурсні завдання були найскладнішими, а які далися найлегше?

– Всі завдання далися легко. Найбільше сподобався конкурс талантів.

– Розкажіть про атмосферу, яка панувала за кулісами конкурсу? Як складалися стосунки між конкурсантками?

– Звісно, у цей день атмосфера за кулісами була напруженою, бо хвилювання зробило свою справу. Але жодного негативу при цьому не було. Стосунки між дівчатами з самого початку сформувалися привітними, між нами була “здорова” конкуренція.

– Яким був приз за перемогу?

– Головний приз – подорож до Відня. Окрім цього отримала багато подарунків від спонсорів.

– Як щодо кар’єри моделі?

– Про кар’єру моделі до цього часу не задумувалась. Мені подобається фотографуватись, дефілювати. Все можливо.

– Чому обрали для здобуття вищої освіти саме Тернопільський національний технічний університет ім. І. Пулюя? Розкажіть про свій фах, будь ласка, чим він цікавий? Де плануєте працювати після університету?

– Навчання у ТНТУ обрала тому, що тут є спеціальність, яка мені подобається – інженер-технолог харчової промисловості. Наразі такі спеціалісти на ринку праці потрібні. У майбутньому мрію відкрити власний бізнес із виробництва та продажу харчових продуктів, але ще не визначилась, яких саме. Хотілось би мати власну цукерню, щоб зробити життя людей “солодшим”.

– Красивою, мабуть, мало народитися. Треба її підтримувати. Яких зусиль докладаєте ви?

– Особливих зусиль для підтримки краси не докладаю. Безумовно, намагаюсь правильно харчуватись, відвідувати спортзал. Але впевнена, що зовнішня краса без внутрішньої немає цінності. Дівчина має бути доброю, відкритою, щирою, з певними моральними принципами, лише тоді цю красу будуть сприймати оточуючі.

– Скільки часу в добі витрачаєте на догляд за собою, на навчання, на заняття спортом і сон?

– Зазвичай на догдяд за собою затрачаю 1-1,5 год. Левова частина часу йде на навчання, особливо зараз – перед сесією. Переконана, в навчання потрібно інвестувати якомога більше часу і зусиль. На жаль, спортом займаюсь не так довго, якби хотілось. Часу на сон теж бракує.

– Де вчитеся стилю вдягатися?

– У мене немає певного стилю одягу. Одягаюсь залежно від обставин і настрою. Полюбляю класичний стиль одягу, надаю перевагу чорному кольору.

– Який у вас улюблений лук?

– Сукня і підбори, які підкреслюють жіночність та елегантність.

– У вас є речі-табу, які б ніколи не одягнули?

– Надто відкриту сукню, яка виглядала б вульгарно.

– Якою бачите себе майбутню через 5 років?

– Успішною, щасливою дружиною. Мрію про міцну та щасливу родину, в якій завжди відчуватиму підтримку та розуміння.

– Нехай всі ваші мрії здійснюються! Дякую за розмову, Даріє.

lixolid1

Найкрасивіша студентка тернопільського вишу розповіла, хто підштовхнув її до участі у конкурсі (Фото), фото-1
Найкрасивіша студентка тернопільського вишу розповіла, хто підштовхнув її до участі у конкурсі (Фото), фото-2
Cтуденткатернопільськоговишурозповіла хтопідштовхнувїїдоучастіуконкурсі(Фото)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі