Тернополю для якісного прибирання потрібно більше сучасної техніки і працівників

Навіть незначний снігопад стає випробуванням для комунальників Тернополя. Вони кажуть, щоб вчасно і якісно розчищати дороги і тротуари, потрібно більше сучасної техніки і працівників.

Тамара Георгіївна вже п’ять років працює двірником. Жінка прибирає у житлових кварталах Тернополя. Розповідає, що робота взимку надто важка. Доводиться працювати з четвертої ранку.

«Бути двірником у Тернополі – то дуже тяжко, а взимку – то просто не то слово, як тяжко. Дуже багато треба зробити до ранку. Все розчистити. І майже все руками. А коли йде сніг, то робота вся потроюється. Треба по-кілька разів все розчищати. Техніки для житлових кварталів майже немає», – каже жінка.

А тим часом, в управлінні ЖКГ запевняють, що з роботою справляються.

«У Тернополі задіяно достатньо техніки, щоб вулиці були розчищеними і посипаними. Маємо закупити ще кілька одиниць, які будуть працювати у житлових масивах».

Тернополяни також незадоволені станом тернопільських доріг взимку, пише ЗЗ. Люди кажуть, що посипають вулиці лише в центрі. А в інших мікрорайонах міста дороги і тротуари залишаються ковзанкою.

Тернопіль прибирання сніг двірники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі