Медиків та освітян Тернополя не залишать без зарплат

Понад 24 мільйони гривень виділили цьогоріч на потреби міських шкіл в Тернополі. У міській раді кажуть, що гроші витратили  з бюджету міста, хоча відповідати за ці потреби повинна була держава. 
Міський голова Сергій Надал розповідає, що наразі додаткова потреба в коштах на оплату праці в установах освіти складає понад 20 млн грн. В тому числі близько 3,5 млн. гривень потребують місцеві ПТУ і більше 1 млн. гривень потрібно на оплату енергоносіїв.  
Очільник міста зазначає, що міська рада не залишить освітян та лікарів без зарплат, тому ці кошти планують виділити на черговій сесії міської ради. 
- Цього року на потреби шкіл, а я роблю саме акцент на школи, бо їх має фінансувати держава, з міського бюджету пішло вже понад 24 мільйони гривень. Якби ми ці кошти не дали, то наші вчителі сиділи б без зарплати. Ми чули заяви керівництва обласної адміністрації про те, що вони дуже сильно допоможуть місту і виділять аж 2,5 мільйони гривень і це при потребі 20 мільйонів. При чому уряд профінансував понад 116 мільйонів в цілому на область і з цієї суми аж 2 мільйони обласна адміністрація виділяє на потреби міста, - зазначив Сергій Надал. 
зарплатамедикам зарплатавчителям коштизміськогобюджету
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі