У Тернополі батько 21-річного вбитого сина пікетує прокуратуру

Чоловік, який уже 10 років не може добитись правди у справі про смерть свого сина, пікетує тернопільську обласну прокуратуру. Вимагає зустрічі з головним прокурором. 

Володимир Богута - батько 21-річного хлопця, яких за незрозумілих обставин загинув у Трускавці 10 років тому. Чоловік усі ці роки бореться з системою та намагається добитись правди, щоб тих, хто причетний до смерті його сина засудили. Проте досі безрезультатно, пише 20 хвилин

Черговий суд по справі Володимира Богути відбувся у понеділок, 5 грудня. Чоловік вимагав повторного проведення допиту свідків у його присутності.  Суд скасував постанову слідчого і задовольнив клопотання чоловіка.  Щоб добитись правди чоловік вранці у вівторок, 6 грудня, прийшов пікетувати обласну прокуратуру.

 - Я буду під стінами прокуратури від ранку до вечора, - каже пан Володимир. -  І вимагатиму, щоб прокуратура віддала мені всі гроші, які витрачаю за те, щоб сюди їздити. Бо це вони мене примушують тут стояти. Бо громадянин має право на чесне і обʼєктивне розслідування, а вони знищують речові докази, не виконують ухвали суду. 

Тернопіль прокуратура
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі