В поліції пояснили, чому "Хелікс" проіснував майже три роки і чому не прикривають нові піраміди

Поліція ще на початку року зрозуміла, що «Хелікс» має всі ознаки піраміди. Однак знайти особу, яка б звернулася в поліцію із заявою, не вдавалося. А доки немає потерпілих, неможливо довести факту шахрайства, пояснюють правоохоронці.

Проблеми з виплатами у «Хеліксі» почалися влітку, тоді і з’явилися перші скаржники, у серпні їх вже було понад 10.

Але навіть тоді поліція ще не припинила діяльність піраміди, даючи можливість організаторам «Хелікса» обдурити ще не одну людину.
Начальник Тернопільського обласного управління Національної поліції Олександр Богомол пояснює такі дії тим, що правоохоронці хотіли арештувати всю трійцю разом. Тоді як хтось з аферистів завжди перебував за кордоном. Врешті у грудні таки настав момент, коли затримали усіх трьох.

Тим часом у Тернополі продовжуються семінари від компаній, які за своєю сутністю дуже нагадують фінансові піраміди.

«Поліцейські завадити діяльності цих компаній наразі не можуть. Щоб довести факт шахрайства необхідні потерпілі. А на початку діяльності фінансової піраміди ніхто не скаржиться, всі задоволені, бо піраміда розростається, перші вкладники отримують кошти за рахунок нових залучених осіб. Я не можу зараз розповідати, по кому ми зараз працюємо і які дії відстежуємо. Лише запевняю, що як тільки буде можливість діяти на випередження – ми діятимемо», – запевнив Богомол.

Богомол Хелікс
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі