У Тернополі зросли ціни на штучні ялинки

На Тернопільщині ближче до Новорічно-Різдвяних свят дорожчають не лише продукти. Цими днями зросли ціни і на штучні ялинки, – розповідають продавці.

Відтепер вартість зеленої красуні у штучному вигляді – від чотирьохсот гривень, ціна залежить від розмірів дерева. Ближче до свят головний атрибут Нового року може ще подорожчати.

Тернополянам пропонують і звичайні зрубані ялинки. Їхня ціна значно нижча від штучних: від вісімдесяти до чотирьохсот гривень. Жителям обласного центру радять купувати ялинки лише з пластиковими стрічками зі спеціальним кодом, пише зз. Це підтверджуватиме правомірність продажу. Нагадаємо, минулого року використовувалися спеціальні чіпи. За реалізацією ялинок стежитиме патрульна поліція.

Яку ялинку обрати: штучну чи живу, у тернополян відповіді неоднозначні. «Я минулого року придбала штучну ялинку, прикраси. Тому цього року вже це питання не актуальне. Зі штучною ялинкою дуже комфортно. Це і красиво, і сміття немає. Діти задоволені, що ялинка стоїть. Хоча мені завжди подобався в хаті запах хвої. Тому я на кухні стараюся ще і якусь гілочку хвойну поставити», – каже тернополянка Тамара Поліщук.

У Тернополі вже продають ялинки не лише на ринках, а й в центрі міста. Ціни штучної зеленої красуні від кількох сотень до кількох тисяч гривень.

Тернопіль ялинка ціна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі