Сергій Надал привітав військовослужбовців і вручив їм пам'ятні медалі

Міський голова Сергій Надал привітав військовослужбовців та представників громадських організацій, які об’єднують військовослужбовців та учасників АТО. 

Бійці отримали пам’ятні медалі «25-річчя Збройних сил України», цінні подарунки та подяки. Загалом нагородили 75 осіб.

 - Військовослужбовці завжди були патріотами України. Вони першими підтримали Незалежність України, піднімаючи над своїми військовими частинами та кораблями синьо-жовтий український стяг, - зазначив очільник Тернополя. - Сьогодні військовослужбовці — це справжня еліта, якій довіряє українське суспільство. Українське військо заслужили цю довіру на передових кордонах оборони української державності.

Як зазначив командир 44-ї артилерійської бригади яка дислокується в Тернополі, полковник Сергій Баранов, у 2017 році в Тернополі продовжать відновлювати і покращувати військове містечко.

 - Хочу усіх привітати з Днем Збройних Сил України, побажати здоров’я, щастя, миру, злагоди. У нас великі плани на 2017 рік, адже зараз іде відновлення військових містечок у Тернополі та області. На жаль, цим поштовхом до відновлення нашої армії стала війна. Попереду роботи ще багато і ми повинні її виконувати добре, - підсумував Сергій Баранов. 

Сергій Надал привітав військовослужбовців і вручив їм пам'ятні медалі, фото-1
військові привітаннявійськових тернопіль медалі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі