Тернопільські профспілки взяли участь у мітингу під стінами парламенту

Учасники Всеукраїнської акції профспілок сьогодні, 8 грудня, проводять під Верховною Радою кількатисячний мітинг з вимогою посилити соціальний захист громадян в умовах зростання цін на енергоносії та тарифів на житлово-комунальні послуги.

Участь в акції, як анонсувалося раніше, взяли представники Тернопільщини.

Учасники акції вимагають від парламентаріїв до прийняття бюджету скасувати низку законопроектів, які, на їх переконання, погіршують соціальні стандарти життя українців, і врахувати у Держбюджеті видатки на реалізацію державних соціальних гарантій та недопущення зниження рівня життя населення.

Федерація профспілок України вимагає від Кабінету Міністрів і Верховної Ради знизити ціни на природний газ, тарифи на житлово-комунальні послуги для населення, пише Репортер. А також закликають підвищити пенсію і скасувати обмеження для працюючих пенсіонерів.

Перед початком мітингу активісти виставили навпроти дверей Верховної Ради відра з номерами законопроектів, які вони вимагають скасувати. Активісти скандують «Зарплату, роботу, гідне життя!».

Нагадуємо, профспілки панували провести такий мітинг ще 17 листопада. Але скасували акції протесту, щоб не ставати об’єктом політичних маніпуляцій. Тоді з під стінами Кабміну та Нацбанку відбувалися мітинги, учасниками яких були громадяни сумнівної зовнішності.

Тернопільщина профспілка мітинг парламент
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі