У Тернополі завершують будівництво притулку для самотніх та безпритульних (фото)

Дім Святого Антонія – проект будівництва соціального будинку для самотніх та безпритульних, який реалізується завдяки парафії Св. Ап. Петра УГКЦ, що по вулиці Симоненка, невдовзі запрацює.

– Зводять цей соціальний будинок за кошти благодійників з Австрії та пожертви від небайдужих, – розповів Терену отець Юстиніан Городечний. – Щоб він був ще більш функціональний, то там буде можливість також і помитися, для людей, які не мають де помитися в нашому місті, бо не мають місця проживання. Будинок для таких людей, які би хотіли поспілкуватися чи то зі священиком, чи то з психологом, чи то з медиком. Щоб це був будинок і для дітей вулиці так, як він планувався від початку.

На момент завершення усіх робіт у цьому Домі знайдуть притулок самотні люди похилого віку, які потребують допомоги, а також інші потребуючі. Одночасно у цьому приміщенні проживатиме близько 15-ти підопічних, а доглядатимуть людей сестри-монахині.

У Тернополі завершують будівництво притулку для самотніх та безпритульних (фото), фото-1 У Тернополі завершують будівництво притулку для самотніх та безпритульних (фото), фото-2 У Тернополі завершують будівництво притулку для самотніх та безпритульних (фото), фото-3
Тернопіль притулок церква
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі