Стало відомо, хто поширює корупцію в пологових будинках Тернополя

Породіллі самі привчають лікарів пологових до хабарів.

У цьому переконана Оксана Ільницька, яка нещодавно народила дитину. При цьому зробила це без жодних фінансових віддяк лікарям.

Своїм досвідом і спостереженнями вона поділилася у Фейсбуці.

«Захотілось написати про корупцію. Два місяці тому на світ з'явилась моя маленька донечка Анжеліка. Це моя третя дитина, то ж досвід є)). За минулі пологи платила лікарям із вдячності. Були домовленості, що прийматимуть пологи саме конкретні лікарі. Цього разу вирішила, що все буде інакше. Ніяких домовленостей та вдячностей. Народжувала в другому пологовому будинку, весь процес відбувався природньо. Народжувала у неділю, вихідний день. Чергова лікар була дуже уважна та приємна жінка. неоплата абсолютно не вплинула на відношення до мене та дитини. Після пологів перебувала у лікарні ще 4 дні. Уважний та привітний персонал. Палату мили 3 рази на день. Щодня дитячий лікар показувала нам масажі, давала консультації та відповідала на запитання. Зовсім ніякої різниці не відчула з пологами, про які домовлялась і цими. Тож висновок напрошується сам по собі. навіщо давати хабарі? Ми самі привчаємо до них. До слова, коли я про це розказую своїм знайомим, то більшість з них виказує щире здивування. І перепитують чи відношення справді було хороше. Чомусь нашим людям вбили у голову, що за пологи потрібно платити. Дехто навіть переконаний, що кажу не правду, або вірять неохоче. Але це все правда, ніяких хабарів. Чесно скажу, що після всього цього з'являється віра у краще майбутнє», – написала Оксана.

У коментарях жінки зазначають, що теж народжували без хабарів.

«Я теж народила без копієчки) в чергового лікаря. Все було чудово)», – зазначає Інеса Голояд.

Водночас є й такі, які вважають, що гроші платити треба. Мовляв, у лікарів зарплата невисока, а вони ще й недосипають, доглядаючи за породіллями.

пологовий корупція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі