Як у Тернополі відзначили День Помічника Миколая? (фото, відео)

День Помічника Миколая Чудотворця відзначили у Тернополі вчора, 11 грудня.
Із нагоди свята більше сотні волонтерів урочистою ходою пройшли від Театрального майдану до Архикатедрального собору, де на городян чекали розваги та ярмарок.

– Цього року ми даруватимемо діткам подарунки уже вдванадцяте. Акцію «Миколай про тебе не забуде» започаткували у Львові, потім вона поширилася до Тернополя, а звідси – уже і в інші міста України, – розповідає Терену помічник Святого Миколая Любов.

Щорічно до акції долучаються сотні волонтерів: одні знаходять потрібні речі, інші – проводять різноманітні акції, аби зібрати кошти на закупівлю необхідного, треті – розвозять подарунки.

– Я вважаю, що подібні акції дуже потрібні, адже зараз такий час, що треба бути волонтерами і допомагати, як можеш. Одна із заповідей любові говорить: «Люби ближнього свого, як самого себе». А ми, по суті, всі є братами, і тому маємо завжди підтримувати один одного, – вважає волонтер Роман Пуколь.

Цього року подарунки планують вручити більше ніж 1800 діткам.

– Прийдуть помічники Святого Миколая до дітей-сиріт, напівсиріт, до соціально незабезпечених. До тих, хто дійсно перебуває у скрутному становищі, – каже заступник голови комісії у справах молоді УГКЦ отець Ярослав Шевчук.

Як у Тернополі відзначили День Помічника Миколая? (фото, відео), фото-1 Як у Тернополі відзначили День Помічника Миколая? (фото, відео), фото-2 Як у Тернополі відзначили День Помічника Миколая? (фото, відео), фото-3
Тернопіль Миколай помічники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі