• Головна
  • Колишні працівники міліції перекрили дорогу на Тернопільщині
16:00, 12 грудня 2016 р.

Колишні працівники міліції перекрили дорогу на Тернопільщині

До всеукраїнської акції протесту щодо врегулювання питання пенсійного забезпечення та здійснення перерахунку відповідних виплат на законодавчому рівні долучилися 12 грудня і колишні працівники міліції Тернопільщини Близько шістдесяти колишніх працівників органів внутрішніх справ перекрили рух транспорту на автодорозі поблизу села Острів.

Аби забезпечити публічну безпеку та правопорядок впродовж заходу, на місце події виїхали працівники поліції. Протестуючі перекривали трасу на пішохідному переході, при цьому пропускаючи транспорт з дітьми та автомобілі екстреної допомоги. Основна вимога мітингувальників — перерахування пенсійних виплат пенсіонерам органів внутрішніх справ та повернення пільг.

Акція тривала до 13:00, грубих порушень під час її проведення не зафіксовано.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #дорога #протест
Останні новини
ТОП новини
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Бронювання більше не гарантує захисту: повістки в Україні почали отримувати навіть ті, хто має відстрочку
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
"ТЦК знайшли спосіб оштрафувати всіх чоловіків, штрафи збільшать у 2 рази": нові правила мобілізації, повістки та ВЛК
Оголошення