• Головна
  • На вулиці Володимира Великого 33-річний водій збив жінку (ФОТО)
14:30, 13 грудня 2016 р.

На вулиці Володимира Великого 33-річний водій збив жінку (ФОТО)

Аварія трапилась у понеділок, 12 грудня, на вулиці Володимира Великого, 8.
За інформацією патрульної поліції Тернополя, 33-річний керманич автомобіля Skoda Fabia скоїв наїзд на пішохода. Як з'ясувалось 62-річна жінка переходила дорогу у невстановленому місці. Потерпіла є мешканкою Тернополя і проживає на вулиці Володимира Великого.
На місце ДТП викликали швидку медичну допомогу, жінку госпіталізували у обласний психо-неврологічний диспансер.
15497794_1344439652288602_1030472648_n15502948_1344439645621936_2053947354_o
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#наїзд_на_жінку_у_Тернополі
Останні новини
ТОП новини
Місто, що потопає у квітах: відомий телеведучий був вражений тим, що побачив у дворах тернополян (ФОТО)
"Підвищення тарифів на 60% наближається, названо нову ціну на газ": скільки доведеться платити за 1 кубометр
"Мобілізація пенсіонерів стане реальністю, ТЦК прийдуть по 60-річних чоловіків із однією ознакою": нові покарання та рейди
"Власникам цих квартир доведеться віддати державі до чверті вартості": в українців вимагають сплатити до 1 серпня
Оголошення