Тернополяни в курсі: чому Різдво тепер не святкуватимуть 7 січня?

Нещодавно депутати Верховної Ради зареєстрували законопроект про перенесення Різдва з 7 січня на 25 грудня, і ця новина викликала велике обурення в соціальних мережах. Здебільшого українці дуже негативно відреагували на пропозицію парламентаріїв.

"Я, як політик, не змінюю дату святкування, а просто пропоную у Різдво не працювати мільйонам українців, які святкують не з Москвою, а з усім світом. Але я, як громадянин, хотів би, щоб моя церква (я прихожанин УПЦ КП) пішла шляхом наших православних південо-західних сусідів і перенесла святкування на грудень. Впевнений, що тоді б тим самим шляхом пішли і автокефали та греко-католики. Мрію про українську помісну автокефальну православну церкву, яка б святкувала Різдво 25 грудня", - зазначив на своїй сторінці у мережі "Facebook" нардеп Олександр Бригинець.

З цього приводу у соціальних мережах мешканці Тернополя висловлюються як із негативом, так із позитивом. 

"Христос народився 25 грудня. А ми православні невігласи не дотримуючись посту святкуємо Новий рік. 31 грудня - 1 січня. А тепер буде за релігійними канонами: 24 грудня вечеря, а тому закінчується піст. 25 грудня - Різдво. Потім Святки закінчуються святкуванням Нового року 31 грудня - 1 січня", - міркують тернополяни.

Варто наголосити на тому, що більшість тернополян дуже негативно відреагували на це нововведення:

"Спершу забезпечте людей нормальною роботою і зарплатами, а потім займайтеся всякою нісенітницею, Яке Різдво? У людей в ці дні суворий піст», - ділиться емоціями користувачка мережі Facebook.

Додамо, що за словами нардепа Олександра Бригинця Верховна рада підтримає рішення про святкування Різдва 25 грудня, адже буде керуватися популістськими міркуваннями. Втім, зазначимо, що вихідним днем 25 грудня стане тільки в наступному 2017 році.

Різдво_перенесуть_на_25_грудня
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі