Президент України прибув на Тернопільщину

Сьогодні з робочим візитом в Тернопільській області перебуває Президент України Петро Порошенко. Його літак щойно приземлився в аеропорту «Тернопіль».

В рамках робочого візиту Президент України візьме участь у відкритті першої черги підприємства ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» у м. Чортків, ознайомиться з виробничим процесом та поспілкується з трудовим колективом.

Президента зустрічають Голова Тернопільської ОДА Степан Барна, Голова Обласної ради Віктор Овчарук, народні депутати України Роман Заставний та Ігор Побер та інші перші особи області.

Після цього Петро Порошенко відвідає фермерське господарство «Гадз» у с.Трибухівці, Бучацького району. Він візьме участь у запуску холодильного комплексу потужністю 6,5 тис тон та цеху з переробки фруктів, зустрінеться з працівниками.

Як зазначив Голова Тернопільської ОДА Степан Барна, обидва згаданих підприємства є доказом того, що Тернопільщина створює позитивні умови для ведення бізнесу. «ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» - це приклад іноземних інвестицій в економіку краю. Дане підприємство працює в області уже понад 10 років і продовжує розвивати свої потужності. На прикладі фермерського господарства «Гадз» переконуємося, що і місцевий інвестор добре почувається в області. З боку адміністрації ми готові надавати всебічне сприяння бізнесу, адже розуміємо, що це робочі місця для наших краян», - зауважив Степан Барна.

Довідково.

Товариство з німецько-японськими інвестиціями «СЕ Борднетце-Україна» - міжнародна компанія, заснована фірмою Сумітомо Електрік Борднетце в 2006 році є постачальником систем до міжнародної автомобільної промисловості. Протягом 2016 року підприємством розпочато будівництво нового підприємства у Чортківському районі. В цілому в реалізацію цього проекту буде вкладено 12 мільйонів євро інвестицій.
Фермерське господарство «Гадз» створене 20 жовтня 2011 року і спеціалізується на вирощуванні фруктів та ягід. В період з 2012 по 2016 роки здійснено посадку близько 600 га саду. З моменту створення господарства інвестовано власних коштів на суму більше 390 млн. гривень.

Тернопільщина Порошенко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі