Майже 48 000 сімей у Тернополі подали документи на отримання субсидії

47660 сімей подали документи на оформлення субсидії в управління соціальної політики міської ради. Як зазначає начальник управління Марія Чашка, усі звернення щодо призначення субсидій, які надійшли в управління впродовж жовтня та у попередній період, розглянуті та призначені в межах чинного законодавства.

Щодо звернень, отриманих в листопаді, то уже призначено 91,5 відсотки справ (залишилися не призначеними 350 справ, які будуть розглянуті на черговому засіданні відповідної комісії).

В управлінні соціальної політики зазначають, що тепер записатись на подачу документів можна за попереднім записом звернувшись за тел. 23-66-04. Також функціонують телефони гарячої лінії 52-14-03, 23-66-03.

- У нас є нововведення в управлінні соціальної політики і ми запрошуємо тернополян звертатись до нас на отримання субсидій згідно попереднього запису. Поряд з традиційним прийомом громадяни мають можливість записатися на прийом для подачі документів на субсидію на конкретну годину і уникнути черг, які можуть утворитись. Таким чином ми намагаємось дати найбільше зручностей і уникнути тих черг при прийомі документів, - розповіла Марія Чашка.

субсидії комунальніпослуги Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі