У Тернополі побудують лижний трамплін, якого ще немає в Україні

Три млн грн та три гектари землі на лижний трамплін виділили депутати міськради. Такого об'єкту в Україні ще немає.

- Федерація лижного спорту України спільними зусиллями з Тернопільською міською радою запланували збудувати лижний трамплін у місті для фрістайлу, - наголосив представник федерації. – Ми готові вкласти 1 млн 300 тис грн власних коштів. Все інше плануємо до фінансувати з бюджету міста. Загальна сума проекту - три млн грн.

Зі слів представника федерації, кошти підуть на будівництво трампліну та закупівлю необхідного обладнання, в тому числі снігоутворюючих пушок. Їх буде дві, пише 20хвилин.

Така заява викликала жваве обговорення серед депутатів міськради, зокрема Андрій Ткаченко зауважив, що під будівництво трампліну просять аж три гектари землі.

- На бюджетній комісії було озвучено, що на цій території має бути також збудований будинок, - наголосив депутат Ткаченко.

Після такої заяви із запереченнями різко виступив міський голова Сергій Надал, який запевнив, що це - неправда і будинку на цій території не буде.

- Ця земельна ділянка перебуває в зоні для будівництва об'єктів відпочинку, - наголосив Сергій Надал. - Тому мови про будівництво житлового будинку не може навіть бути.

У дискусії взяли більшість депутатів ради, і після півгодинного обговорення рішення прийняли майже одноголосно.

Тернопіль трамплін лижі земля
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі