Тернопільські «патрульні» на дорогах: що розбили та скільки «спалили»?

Скарги на те, що патрульна поліція Тернополя не вміє ні водити авто, ні трактувати законодавство, посипалися фактично одразу з моменту, як «копи» вийшли на вулиці міста.

Журналістів теж зацікавило те, наскільки професійно поводяться  «копи» на дорогах Файного. Найкрасномовніше, звісно, можуть трактувати цифри. Тому, щоб не бути голослівними, «Номер один» подали інформаційний запит, в якому попросили начальника Управління патрульної поліції м. Тернополя Володимира Струка надати статистичні дані про те, наскільки нова поліція володіє дорожньою «грамотою».

Тож, згідно з відповіддю на запит від 3 листопада 2016 року, з моменту, коли в Тернополі було створено Управління нацполіції, за участі службових авто поліції сталося 8 ДТП, з них три – з вини патрульних. Цим працівникам, згідно з відповіддю на запит, було суворо вказано на дотримання транспортної дисципліни та правил дорожнього руху під час виконання службових обов’язків.

До речі, станом на 31 жовтня в користуванні Управління перебувають 30 автомобілів. Цікаво, що в місяць «копи» в середньому витрачають 7 тис. літрів пального на патрулювання міста. Гроші на його закупівлю виділяє безпосередньо керівництво Національної поліції України.  

Також, згідно з відповіддю на запит, до зими автомобілі патрульних готові повністю. Заміна шин було проведено у повному обсязі. Зокрема, згідно з договором про закупівлю послуг з технічного обслуговування та ремонту автомобілів «Toyota Prius», шиномонтажні роботи одного колеса складають 105 грн., тобто в цілому на «перевзування» поліцейських авто витратили понад 12 тис. грн. (не враховуючи вартості коліс).

Повертаючись до ДТП, скоєних патрульними на вулицях Тернополя, то їх, порівняно з іншими містами, сталося не так уже й багато. Приміром, у Харкові за рік роботи патрульної поліції в дорожньо-транспортні пригоди патрульні автомобілі потрапляли 115 разів, а з вини працівників патрульної поліції сталося 47 дорожньо-транспортних пригод. Хоча і Харків значно більший за площею від Тернополя, однак у відсотковому еквіваленті у нас показник  ДТП за участі патрульних значно нижчий.

Тернопільські«патрульні»надорогах ДТПполіція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі