• Головна
  • Дорожники почали знову латати дороги, які вже ремонтували на Тернопільщині
18:00, 22 грудня 2016 р.

Дорожники почали знову латати дороги, які вже ремонтували на Тернопільщині

У Тернопільській області в авральному порядку почали здійснювати ямковий ремонт доріг.

Сьогодні, 22 грудня на замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області відновлено роботи з ліквідації аварійної ямковості, повідомляє сайт Терноград.

Наразі, працює 14 бригад ДП «Тернопільський Облаватодор» та ТзОВ «ТехноБудЦенрт» у Збаразькому, Лановецькому, Підволочиському, Теребовлянському, Чортківському, Шумському, Тернопільському, Кременецькому, Зборівському районах.

Дороги, де сьогодні можна побачити шляховиків: Тернопіль-Ланівці, Тернопіль-Скалат-Жванець, Галич-Сатанів, Остріг-Кременець-Почаїв-Радивилів, Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече, Львів-Тернопіль.

Причому, на автошляхах, які ремонтують сьогодні, влітку здійснювався поточний ремонт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #дороги #ремонт
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення