• Головна
  • Тернопільська "Оркестра волі" переграла "Океан Ельзи"
11:00, 25 грудня 2016 р.

Тернопільська "Оркестра волі" переграла "Океан Ельзи"

Тернопільський муніципальний духовий оркестр "Оркестра волі" виконав попурі з пісень "Океану Ельзи".

Відео виклав в соцмережі Тарас Томин. Серед пісень "Океану Ельзи" муніципали впізнаються "911", "Дякую", "Я не здамся без бою", "Все буде добре" та інші.

Нагадуємо, що сольний концерт "Оркестри волі", в ході якого звучатимуть різдвяні хіти, відбудеться сьогодні, 25 грудня, в Українському домі "Перемога". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільська"Оркестраволі" #"Оркестраволі"Океанельзи
Останні новини
ТОП новини
Мобілізація пенсіонерів у масовому форматі, 161 000 чоловіків потрапила до списків ТЦК: їх накриють повістки, штрафи, ВЛК
Зниження мобілізаційного віку і посилення мобілізації, ТЦК забере цих 30 000 чоловіків терміново: мобілізація, повістки, ВЛК
"Прилад, який є майже в кожного, жере електроенергію на страшні суми": працює непомітно, але сильно збільшує платіжки
"Ці області України зникнуть, планується реформа устрою": карта України може радикально змінитися
Оголошення