Поділись кутею з солдатом. Не будь байдужим!

Кожен, без перебільшення, може долучитися до створення святкової атмосфери нашим друзям, рідним та землякам, які захищають державу в зоні АТО. Це не важко, головне знайти крихту бажання та краплину часу...

У Тернополі волонтери “Об’єднання” Самопоміч” збирають продукти необхідні для приготування куті. Пакунки із різдвяною стравою передадуть на передову українським бійцям, яким доведеться зустрічати Різдво у зоні проведення антитерористичної операції.

– Триває робота нашого волонтерського центру, почався наш соціальний проект “Поділись кутею з солдатом”. Ми організовуємо його третій рік поспіль, нам вдалося зібрати тонни куті, яку наші активісти завезли на Схід хлопцям на саме Різдво, – розповідає керівник Тернопільської міської організації “Об’єднання “Самопоміч” Андрій Грицишин.

Щоб українські бійці на Сході змогли відчути різдвяний дух, акцію “Поділись кутею з солдатом” вирішили зробити і цього року. Тернополян просять приносити до офісу “Самопомочі”, що на бульварі Шевченка, 16, продукти, необхідні для приготування куті.

– Ми розумієм, що зараз всім в припинципі важко, але думаю що кожен, кожна сім’я може від себе шось дати. Хтось склянку пшениці, хтось склянку маку, хтось родзинки. Просимо приносити всі інгредієнти, які є на кутю і в принципі всім відомі – це пшениця, мак, мак бажано тертий, запаяний, тому шо кутя мусить ще доїхати до наших хлопців в зону АТО. Також горіхи, цукор, мед, – говорить депутат Тернопільської міської ради від "Самопомочі" Олег Нитка.

З отриманих продуктів волонтери приготують набори для куті. В набір входять усі інгредієнти, кожен в окремому пакеті і інструкція по її приготуванню. 

Підготовлену кутю повезуть на Схід у перші дні  нового року, аби до Різдвяного вечора вона вже була у бійців.

самопомічТернопіль самопомічвТернополі АндрійГрицишин Поділиськутеюзсолдатом
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі