• Головна
  • У Тернополі на ринку затримали чоловіка, котрий продавав ялинки без бирок
13:00, 30 грудня 2016 р.

У Тернополі на ринку затримали чоловіка, котрий продавав ялинки без бирок

Як повідомили у прес-службі Державної екологічної інспекції в області, продавець придбав дерева на приватному землеволодінні у Зборівському районі.

Під час огляду працівниками екологічної інспекції зафіксовано недотримання норм чинного законодавства, а саме, на ялинках були відсутні бирки встановленого взірця (самоклеючі стикери з нанесеним штрих-кодом).

Порушника притягнено до адміністративної відповідальності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #ялинка #штраф

Коментарі

ТОП новини
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
"ТЦК йде по чоловіків у всі місця підряд, мобілізація не торкнеться лише цієї категорії": відстрочка, повістки, ВЛК і ЗСУ
"Потужна злива насувається на деякі області України, грози і дощі вдарять з лютою силою вже завтра": де чекати на негоду?
Оголошення
live comments feed...