• Головна
  • Тернопіль став першим містом Західної України, яке підписало Меморандум про співпрацю в рамках проекту «City Progress Index»
17:45, 11 січня 2017 р.

Тернопіль став першим містом Західної України, яке підписало Меморандум про співпрацю в рамках проекту «City Progress Index»

У міській раді підписали меморандум в рамках проекту «City Progress Index». Він засвідчує, що Тернопіль готовий долучитися до рейтингового моніторингу зміни рівня якості життя в містах, інвестиційної привабливості та інституційної спроможності муніципалітетів.

Таким чином місто увійде у 20 «пілотних міст», де буде проведено об’єктивну зовнішню оцінку динаміки розвитку міст.

- Результати моніторингу «City Progress Index» будуть представлятися щорічно на Міжнародному конгресі мерів. А «переможці» – міста, які займатимуть перші позиції у рейтингу, тобто демонструватимуть найбільшу динаміку розвитку, отримуватимуть гранти з спеціально створеного Фонду підтримки місцевого розвитку, - розповідає голова правління Агенції «Спільні зусилля» Руслан Рохов.

Зазначимо, що уперше концепція «City Progress Index» була представлена Агенцією «Спільні зусилля» на Міжнародному конгресі мерів. Ініціативу запустити такий проект підтримали такі компанії, як PwC, GfK, Deloitte та Baker Tilly, Київська школа економіки, VoxUkraine та Центр економічної стратегії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #Меморандум #співпраця #проект #«CityProgressIndex»
Оголошення
live comments feed...